Roman Nacht – Medycyna Holopatyczna


Wykład Romana Nachta na temat medycyny holopatycznej na festiwalu alternatywnym w Krakowie.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Napisali o nas w gazecie “Praktyka Lekarska”

This gallery contains 2 photos.

More Galleries | Leave a comment

Przeciwutleniacz Woda Redox.

This gallery contains 1 photo.

Nigdy wcześniej picie alkalicznej wody redox nie było dostępne dla każdego!  Osoby które piją wodę Redox z pewnością wiedzą jak ona działa i dlaczego należy ją pić codziennie. Jeżeli jeszcze nie wiecie to zachęcam do zapoznania się z informacjami na … Continue reading

More Galleries | Leave a comment

Jak działa woda alkaliczna Kangen?

Woda alkaliczna i jej działanie wyjaśnia lekarz naturalnej medycyny chińskiej i akupunkturzystka Mary Kay Cetan. Założycielka Centrum Zdrowia Naturalnego w Sarasocie (USA)

Woda Alkaliczna Kangen wspomaga nasze ciało w powrocie do prawidłowego funkcjonowania. Co dokładnie mam na myśli, gdy to mówię? Kiedy ludzie chorują na jakąś chorobę, czy to na choroby przewlekłe lub fibromialgię, cukrzycę, raka, lub inną tego typu chorobę, ciało zaczyna funkcjonować w mniej optymalny sposób. Będą pojawiały się zatwardzenia, kłopoty ze spaniem, ból, obniżony poziom energii, na skórze pojawiają się ślady starzenia. Wszystkie znaki, które wymieniłam wskazują, że organizm zaczynają nękać choroby. Kiedy zaczynamy pić wodę Kangen, zaobserwowałam to na swoim przykładzie oraz na przykładzie moich pacjentów i innych osób pijących tą wodę, pierwsza zmiana to zwiększony poziom energii. Mówią “o rany, piję tą wodę przez kilka dni i moja energia wróciła!

Następna rzecz, którą ludzie zauważają to to, że nie mają problemu z regularnym, porannym wypróżnianiem się. I wydarza się to codziennie, co jest zupełnie normalne u zdrowego człowieka.

Pijąc tą wodę, zostajemy głęboko nawodnieni. Podstawą zatwardzenia jest odwodnienie. Kiedy nasze ciało zostaje nawodnione, możemy regularnie się wypróżniać. To jest klucz do zdrowia i do tego, żeby pozbyć się zgromadzonych śmieci.

Następną rzeczą, którą zauważają ludzie pijący wodę Kangen, to zmniejszenie bólu.Jeżeli zakwaszone odpady są składowane w komórkach mięśniowych, to jest to bolesne. W chwili gdy, ciało pozbywa się zakwaszonych odpadów ból się zmniejsza.

Ludzie zauważają również, że śpią lepiej i potrzebują mniej snu i budzą się mniej zestresowani. Może to brzmieć tak, jakby było zbyt piękne żeby było prawdziwe. Jednak to prawda. To jest normalne, że śpimy głębokim snem, budzimy się zrelaksowani oraz wypróżniamy się każdego dnia i nie czujemy bólu.

Mieć gładką skórę. To oznacza, że nasze ciało jest zdrowe. Nasza skóra jest gładka i lepiej nawodniona. Oraz nasze ciało zaczyna być mądrzejsze. Wrzucamy w swoje ciało napoje gazowane, lody, bardzo tłuste rzeczy i fast food. Nasze ciało zaczyna działać prawidłowo. Bez względu na to czy jesteś chronicznie chory lub chcesz utrzymać swoje zdrowie, to woda Kangen pomoże rozpocząć Twojemu ciału prawidłowe funkcjonowanie. Tak żebyś mógł cieszyć się zdrowiem.

Polecam wszystkim pić wodę alkaliczną Kangen.

Posted in Opinie Lekarzy, Uncategorized | Tagged , | Leave a comment

Skutki zakwaszenia organizmu.

This gallery contains 2 photos.

Negatywne skutki zakwaszenia organizmu Woda Alkaliczna Kangen poddana jest jonizacji (elektorlizie) która zwiększa pH wody z kranu poprzez rozdzielenie cząsteczek wody na pozytywnie i negatywnie naładowane. Obfitość negatywnie naładowanych jonów OH- we krwi podnosi ilość wapnia, magnezu, sodu i potasu. Te … Continue reading

More Galleries | Leave a comment

Woda heksagonalna – ustrukturyzowana.

This gallery contains 2 photos.

Woda z jonizatora ma strukturę heksagonalną. Woda Kangen ma 3x mniejsze klastry 5 do 6 cząsteczek wody na klaster. Dzięki temu szybciej przenika przez ścianki komórek i mocniej je nawadnia oraz dostarcza więcej wartości odżywczych. Dzięki zmniejszonym klastrom szybciej usuwa … Continue reading

More Galleries | Leave a comment

Czy twoje ciało jest zakwaszone?

This gallery contains 3 photos.

Jak działa woda alkaliczna Kangen? Wyjaśnia lekarz Chińskiej medycyny naturalnej i akupunkturzystka Mary Kay Cetan. Założycielka Centrum Zdrowia Naturalnego w Sarasocie (USA) Woda Kangen wspomaga nasze cialo w powrocie do prawidłowego funkcjonowania. Co dokładnie mam na myśli, gdy to mówię? … Continue reading

More Galleries | Leave a comment

Wolne rodniki

This gallery contains 1 photo.

Woda Kangen z jonizatora do wody Leveluk neutralizuje wolne rodniki w ludzkim ciele .  

More Galleries | Leave a comment

Podstawowa przyczyna raka!


Otto Heinrich warburg

Podstawowa przyczyna Raka

Zdobywca Nagrody Nobla

Dr. Otto Heinrich Warburg


noble price

Biochemik Otto Heinrich Warburg, jeden z czołowych biologów komórkowych w XX wieku odkrył, że przyczyną raka jest zbyt duża kwasowość ciała, co znaczy, że PH ludzkiego ciała jest poniżej normy 7,365 co powoduje, że jesteśmy w stanie zakwaszenia. Warburg zbadał metabolizm komórek rakowych i sposób oddychania komórek i odkrył, że komórki rakowe mogą się rozwijać i żyć w niskim pH 6.0 i poniżej, ma to związek z produkcją kwasu mlekowego i wzrostem CO2. Uważał on że jest bezpośredni związek pomiędzy PH i tlenem. Wyższe pH, to znaczy alkaliczne powoduje większą koncentrację cząsteczek tlenu, podczas gdy niskie pH, to znaczy kwasowe, oznacza mniejszą koncentrację tlenu….. ten sam tlen jest potrzebny do utrzymania komórek naszego organizmu w zdrowiu.

W 1931 został on uhonorowany nagrodą Nobla w dziedzinie medycyna za to ważne odkrycie. Doktor Warburg był dyrektorem instytutu Wilhelma Kaisera (obecnego instytutu Maxa Plancka) w Berlinie zajmującego się fizjologią komórki. Zbadał on metabolizm komórek rakowych i oddychanie komórek rakowych. Poniżej niektóre bezpośrednie stwierdzenia Dr. Warburg podczas odczytu medycznego.

“Komórki raka są kwasowe, podczas gdy zdrowe komórki są alkaliczne. Woda dzieli się na cząsteczki H+ i OH-. Jeżeli jest nadmiar cząsteczek H+ to jest kwaśna, jeżeli przeważają cząsteczki OH- to jest alkaliczna.”

W swojej pracy Warburg demonstruje to że wszystkie rodzaje rakowych komórek charakteryzują się dwoma podstawowymi czynnikami: kwasowość i nie dotlenienie.

“Nie dobór tlenu i kwasowość to dwie strony tej samej monety. Jeżeli masz jedno to z pewnością masz i drugie”

“Wszystkie normalne komórki bezwzględnie wymagają tlenu, natomiast komórki rakowe mogą żyć bez tlenu – zasada nie posiadająca żadnych wyjątków.”

“Pozbaw zdrowe komórki tlenu na 48 godzin i mogą one stać sie komórkami rakowymi.”

Dr. Warburg pokazał to bardzo wyraźnie że źródłem powstawania raka jest niedobór tlenu co powoduje kwasowy stan w ludzkim organizmie. Dr. Warburg odkrył również że komórki rakowe są beztlenowe (nie oddychają tlenem) i nie mogą przetrwać w obecności wysokiego poziomu tlenu który jest w organizmie alkaicznym.

Posted in Opinie Lekarzy, Uncategorized | Tagged , , , | Leave a comment

Ile wody powinniśmy pić?

This gallery contains 1 photo.

Zgodnie z zaleceniami doktora Philip’a L. Goglia autora “Turn up the Heat”, odpowiednia dzienna dawka wody to 0,03 litra wody na 1 kilogram masy ciała (czyli osoba o wadze 70 kg powinna pic dziennie 2,1 litra wody). Jeżeli jednak jesteście … Continue reading

More Galleries | Leave a comment