Przeciwutleniacz Woda Redox.

Nigdy wcześniej picie alkalicznej wody redox nie było dostępne dla każdego! 

Osoby które piją wodę Redox z pewnością wiedzą jak ona działa i dlaczego należy ją pić codziennie. Jeżeli jeszcze nie wiecie to zachęcam do zapoznania się z informacjami na ten temat:  >>> Informacje <<<   i >>>opinie lekarzy<<<.  Niestety do niedawna był to przywilej. Ponieważ woda redox jest bardzo droga i picie jej w dużych ilościach na co dzień było praktycznie nie osiągalne dla przeciętnego zjadacza chleba. Ale to już przeszłość.

Teraz oszczędzasz pijąc wodę alkaliczną Kangen o pH 8.5 do 9.5.

Alkaliczna butelkowana woda redox kosztuje między 5 14 złotych za litr. Zakładając że pijemy 3,5 l wody dziennie, a taka jest norma dla przeciętnego człowieka to codziennie musielibyśmy wydać między 17,5 a 52,2 złotego. Woda butelkowana nie daje tak niskiego potencjału przeciw utleniającego jak woda bezpośrednio z jonizatora Leveluk SD 501 firmy Enagic (do – 800 mV )

Oszczędzasz na drogim przeciw utleniającym jedzeniu i suplementach.

Kupując butelkowaną wodę alkaliczną cały czas potrzebujemy drogiego jedzenia które jest antyoksydantem, pigułek i suplementów. Są to kolejne oszczędności w skali miesiąca sięgające nawet kilkuset złotych. Alkaliczna woda Kangen jest silniejszym antyoksydantem niż jakiekolwiek jedzenie czy suplement.

Oszczędzaj na chemii do czyszczenia i kosmetykach.

Możemy wymieniać wiele zalet zdrowotnych wody o pH 11.5, 2.5, i 6.0. Możemy również bardzo dużo pieniędzy na produktach które kupujemy do codziennego użytku.

– Woda o pH 11.5 i 2.5 zastępuje trujące chemikalia do mycia i prania w naszym domu i biurze.

– Woda pH 6.0 (woda piękności) pozwoli nam wykluczyć większość kosmetyków do pielęgnacji skóry, paznokci czy włosów.

To nie ma znaczenia czy kupisz maszynę czy nie pieniądze które zarobiłeś i tak wydasz. Jonizator do wody Leveluk SD 501 to bardzo solidna konstrukcja i pracuje przez minimum 20 lat. Potem możesz go wysłać do firmy Enagic do regeneracji i używać dalej.

Im szybciej zainwestujesz, tym szybciej zaczniesz oszczędzać!

This entry was posted in Kangen Water, Uncategorized and tagged , , , . Bookmark the permalink.