Jak działa woda alkaliczna Kangen?

Woda alkaliczna i jej działanie wyjaśnia lekarz naturalnej medycyny chińskiej i akupunkturzystka Mary Kay Cetan. Założycielka Centrum Zdrowia Naturalnego w Sarasocie (USA)

Woda Alkaliczna Kangen wspomaga nasze ciało w powrocie do prawidłowego funkcjonowania. Co dokładnie mam na myśli, gdy to mówię? Kiedy ludzie chorują na jakąś chorobę, czy to na choroby przewlekłe lub fibromialgię, cukrzycę, raka, lub inną tego typu chorobę, ciało zaczyna funkcjonować w mniej optymalny sposób. Będą pojawiały się zatwardzenia, kłopoty ze spaniem, ból, obniżony poziom energii, na skórze pojawiają się ślady starzenia. Wszystkie znaki, które wymieniłam wskazują, że organizm zaczynają nękać choroby. Kiedy zaczynamy pić wodę Kangen, zaobserwowałam to na swoim przykładzie oraz na przykładzie moich pacjentów i innych osób pijących tą wodę, pierwsza zmiana to zwiększony poziom energii. Mówią “o rany, piję tą wodę przez kilka dni i moja energia wróciła!

Następna rzecz, którą ludzie zauważają to to, że nie mają problemu z regularnym, porannym wypróżnianiem się. I wydarza się to codziennie, co jest zupełnie normalne u zdrowego człowieka.

Pijąc tą wodę, zostajemy głęboko nawodnieni. Podstawą zatwardzenia jest odwodnienie. Kiedy nasze ciało zostaje nawodnione, możemy regularnie się wypróżniać. To jest klucz do zdrowia i do tego, żeby pozbyć się zgromadzonych śmieci.

Następną rzeczą, którą zauważają ludzie pijący wodę Kangen, to zmniejszenie bólu.Jeżeli zakwaszone odpady są składowane w komórkach mięśniowych, to jest to bolesne. W chwili gdy, ciało pozbywa się zakwaszonych odpadów ból się zmniejsza.

Ludzie zauważają również, że śpią lepiej i potrzebują mniej snu i budzą się mniej zestresowani. Może to brzmieć tak, jakby było zbyt piękne żeby było prawdziwe. Jednak to prawda. To jest normalne, że śpimy głębokim snem, budzimy się zrelaksowani oraz wypróżniamy się każdego dnia i nie czujemy bólu.

Mieć gładką skórę. To oznacza, że nasze ciało jest zdrowe. Nasza skóra jest gładka i lepiej nawodniona. Oraz nasze ciało zaczyna być mądrzejsze. Wrzucamy w swoje ciało napoje gazowane, lody, bardzo tłuste rzeczy i fast food. Nasze ciało zaczyna działać prawidłowo. Bez względu na to czy jesteś chronicznie chory lub chcesz utrzymać swoje zdrowie, to woda Kangen pomoże rozpocząć Twojemu ciału prawidłowe funkcjonowanie. Tak żebyś mógł cieszyć się zdrowiem.

Polecam wszystkim pić wodę alkaliczną Kangen.

This entry was posted in Opinie Lekarzy, Uncategorized and tagged , . Bookmark the permalink.